Komisionalní a opravné komisionální zkoušky z hlavního oboru klavír PDF Tisk Email
Napsal uživatel Loučanský Lukáš   

30. 8. od 16 hodin, uč. 209B

  • Ulehlová Marie 2.Kl
  • Vašina Jan 2.Kl
  • Draganov Vojtěch 3. Kl
  • Vítková Klára 3.Kl
 
Opravné komisionální zkoušky a zkoušky k doplnění podkladů pro hodnocení (Hudební teorie) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Loučanský Lukáš   

Opravné komisionální zkoušky 29. 8. 2016

29. 8.  2016

8:30 Bröcklová  1.C HN
8:30 Helikarová  1.C HN

10:00 Bursa   2.Bd HAR
10:00 Kadlíček  2.Bs HAR

11:00 Šůstková  3.Bs HAR
11:00 Vítková  3.Kl HAR
11:00 Šanda   3.Bd HAR
11:00 Teršl   3.Bs HAR

Zkoušky k doplnění podkladů pro hodnocení

29. 8. 2016

11:00 Koláček 3.Bd – Harmonie, zkoušející prof. Bělík

30. 8. 2016

10:00 Kracik 2.A - Nauka o nástrojích, zkoušející prof. Doubek

 
Opravné zkoušky a zkoušky k doplnění podkladů pro hodnocení (POK a KJI) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Loučanský Lukáš   

30. 8. 2016 11:00, uč. 218B

  • Kadlíček Erik, 2.Bs (POK)
  • Vondráček Patrik, 2.A (POK)
  • Kracik Jan Kryštof, 2.A (POK)
  • Kracik Jan Kryštof, 2.A (KJI)
 
Opravné komisionální zkoušky a zkoušky k doplnění podkladů pro hodnocení (VVP) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Loučanský Lukáš   
Jméno žáka Ročník, obor Předmět Typ zkoušky Termín Hodina Učebna
Konečný Ondřej 5. Bd PSY opravná pondělí 29. 8. 9:00 205A
PED 9:30
Pastula Filip 1. Bs ČJL opravná pondělí 29. 8. 10:00 205A
Petira   David 2. Kl ČJL opravná pondělí 29. 8. 10:30 202A
Bursa Tomáš 2. Bd Děj opravná úterý 30. 8. 10:00 205A
Abdurakhimov Bulat 2. A Děj opravná úterý 30. 8. 10:30 205A
Vašina Jan 2. Kl AJ doklasifikace pondělí 29. 8. 9:00 206A
ČJL pondělí 29. 8. 10:00 202A
ZSV úterý 30. 8. 10:00 202A
Hes Oskar 2. M ČJL doklasifikace pondělí 29. 8. 11:00 202A
Horáčková Kateřina 2. Bd AJ doklasifikace pondělí 29. 8. 10:00 206A
ZPV pondělí 29. 8. 10:30 504B
ČJL pondělí 29. 8. 11:30 202A
IKT úterý 30. 8. 10:00 207A
ZSV úterý 30. 8. 10:30 202A
Kracik Jan Kryštof 2. A AJ doklasifikace pondělí 29. 8. 9:30 206A
ZPV pondělí 29. 8. 10:30 504B
ČJL pondělí 29. 8. 12:00 202A
IKT úterý 30. 8. 10:00 207A
ZSV úterý 30. 8. 9:30 202A
Teršl Evžen 3. Bs ZSV doklasifikace úterý 30. 8. 11:00 202A
Vítková Klára     3. Kl     ZPV doklasifikace pondělí 29. 8. 9:30 504B
Aj pondělí 29. 8. 12:00 206A
IKT úterý 30. 8. 10:00 207A
ZSV úterý 30.8. 12:00 202A
ČJL úterý 30. 8. 12:30 202A
Janů Václav 4. G   AJ opravná pondělí 29. 8. 10:00 206A